Zakończenie wyjątkowego roku szkolnego

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Kończący się rok szkolny był wyjątkowy – panująca na świecie pandemia COVID-19, z dnia na dzień, zmieniła całą naszą edukację. Wszystkie formy kontaktu uczniów z nauczycielami musiały przenieść się do sieci. Uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy trudności, nie uniknęliśmy błędów, dlatego tym bardziej cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się realizować kształcenie na odległość.

Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wytrwale, zarówno Wy Rodzice, jak i my nauczyciele, ale przede wszystkim Wy, nasi wspaniali Uczniowie i Wychowankowie. Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności i możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny kończy się dla nas pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników.

Z powodu obowiązującego na terenie naszego kraju stanu epidemii nie odbędą się tradycyjne uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego. Odebranie świadectw odbędzie się 25 i 29 czerwca wg szczegółowego harmonogramu przesłanego przez wychowawców klas, zgodnie z procedurami BHP oraz wytycznymi MEN i GIS.

Bezpiecznych wakacji dla wszystkich i do zobaczenia we wrześniu w szkolnej klasie.