Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami

Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami

Niebieska iskierka przyjaźni

Akcja Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami ma na celu poszerzenie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom. Naszą szkołę do akcji nominowała Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Świlczy, a my z pełnym przekonaniem akcję kontynuujemy. Podjęliśmy to wyzwanie, ponieważ jest to szlachetna i bardzo potrzebna inicjatywa.

Nominowani do udziału w akcji

Do dalszego wykonania zadania nominujemy: Szkołę Podstawową w Trzcianie oraz Przedszkole w Trzcianie. Zapraszamy wyżej wymienione ośrodki do uczestnictwa w wyzwaniu zainicjowanym przez Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu. Jak przekazać niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste. Wystarczy: 1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).
2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. taniec motyla.
3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com. Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).
4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.
5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.
6. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin.
Powodzenia!