Ferie 2019

Harmonogram zajęć w okresie ferii zimowych w Szkole Podstawowej w Rudnej Wielkiej w dniach 11 – 15 lutego 2019 r.

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W GODZINACH 8.00 – 13.00.

PONIEDZIAŁEK: zajęcia w szkole – zajęcia sportowe, gry i zabawy.

WTOREK: wyjazd uczniów szkół podstawowych Gminy Świlcza na godz.: 10.00 do kina HELIOS na film „Pies, który wrócił do domu” i „Mia i biały lew” (film do wyboru).

ŚRODA: wyjazd dzieci do lat 10 na gminne zawody sportowe do Szkoły Podstawowej w Świlczy. Pozostali uczniowie mają zajęcia w szkole.

CZWARTEK: wyjazd na godz. 10.00 na gminne ognisko i pieczenie kiełbasek w lesie w Bratkowicach (w przypadku złej pogody kiełbaska z grilla w Szkole Podstawowej nr 1 w Bratkowicach ). Pozostali uczniowie mają zajęcia w szkole.

PIĄTEK: gminny wyjazd uczniów szkół podstawowych na godz.10.00 na lodowisko w Dębicy. Pozostali uczniowie mają zajęcia szkole.

W ramach zorganizowanych zajęć feryjnych organizator Gmina Świlcza zapewnia:

  • dowóz,
  • bilety wstępu (kino, lodowisko),
  • wypożyczenie łyżew,
  • wyżywienie: ciepły posiłek dla wszystkich uczestników ferii w poniedziałek i środę, oraz dla uczniów, którzy nie korzystają z kina/ ogniska/ lodowiska we wtorek/ czwartek/ piątek,
  • wyżywienie: kiełbaskę i pieczywo na ognisku w czwartek,
  • wyżywienie: suchy prowiant dla osób wyjeżdżających na lodowisko w piątek.

Serdecznie zapraszamy uczniów Szkoły Podstawowej w Rudnej Wielkiej do skorzystania z oferty.

Liczba miejsc na gminne wyjazdy do kina i na lodowisko jest ograniczona, dlatego pierwszeństwo mają dzieci zapisane wcześniej (do 31 stycznia 2019 r.).

W przypadku choroby dziecka i rezygnacji z zajęć prosimy o jak najszybszą informację w celu umożliwienia innym uczniom skorzystania z oferty.