Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania…

Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania.
Tak jakbyś nie chciała swym odejściem smucić…
tak jakbyś wierzyła w godzinę rozstania,
że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić.

Ks. Jan Twardowski

Z bólem w sercach przyjęliśmy wiadomość, że 14 października 2020 r. w Dzień Nauczyciela zmarła sekretarz naszej szkoły – Pani Halina Kędzior.

Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze wywoływać będą morze łez. I są takie osoby, na myśl o których zawsze zasypie nas lawina dobrych wspomnień. Taka właśnie byłaś, Halinko. Trudno nam się z Tobą żegnać, trudno słowami wyrazić nasz smutek i żal. Bo jak mamy dzisiaj opisać wszystkie dni spędzone z Tobą, wszystkie rozmowy, żarty, załatwione sprawy, przybite pieczątki, wypełnione dokumenty… Byłaś „naszą” Halinką – uśmiechniętą, pogodną, zawsze życzliwą i cierpliwą.  Służyłaś pomocą, radą i dobrym słowem nam wszystkim: nauczycielom, pracownikom szkoły, uczniom, rodzicom. Jesteśmy Ci za to bardzo wdzięczni. W naszej pamięci pozostanie Twój promienny uśmiech, którym witałaś każdego, kto przychodził do sekretariatu. Do zobaczenia, Halinko…

Dyrekcja, Koleżanki i Koledzy

Rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Msza żałobna zostanie odprawiona w dniu 16 października 2020 r. o godz. 15.00 w Kaplicy Cmentarnej w Rudnej Wielkiej. Różaniec za zmarłą zostanie zmówiony 15 października 2020 r. o godz. 16.45 w Kościele Parafialnym.